Eesti English
 Uudised (6)Uudiste arhiiv

«
»

Emased

     

 

Grand Champion TICA
Junior Champion WCF

ToygerEurope Nala of MacroryTõug: toyger (SBT)
Sugu: emane

Värvus: pruun triibuline
Sündinud: 24.02.2016
Isa: Greencity Gentleman
Ema: Toytigercat Mahamaya

Terviseuuringud:
* FIV negatiivne
* FeLV negatiivne
* FeCoV negatiivne
* PRA-b N/N
* PK def N/c
* Vere genotüüp N/N

* hematoloogiline uuring korras (31.08.16)
* biokeemia näidud korras (31.08.16)

 
Näitused:

WCF
  • JUNIOR CHAMPION
  • Best In Show nom x 3
  • jCAC x 4
TICA
  • GRAND CHAMPION
  • CHAMPION

  • FINAALI (SH) IV, IV, X koht
  • TÕU PARIM x 12
  • DIVISJONI PARIM x 12
  • VÄRVI PARIM x 12

 

Nala tuli meile 2016. aasta suvel kõrgelt hinnatud kasvandusest Saksamaalt. Ta lihtsalt pidi siia tulema, sest on sündinud Eesti Vabariigi aastapäeval! Nala on üks ilusamaid emaseid, kes seal sündinud ning õnneks osutusime nendeks  õnnelikeks, kes viimasena sealt aretuskasse osta said. Tema kaks õde jäid Saksamaale aretusse. Töö on pikk, raske ning väga hinnatud kasse on maailmas vähe. Oleme kasvatajale äärmiselt tänulikud usalduse eest! 

Nala on eriline selle poolest, et nii valge kõhuga toygereid leidub üliharva. Loodame, et ta hakkab seda edasi andma ka oma poegadele.
Näitusemaailmaga sai Nala tutvust teha juba samal sügisel kui Eestisse tuli. Alustasime Eestist juuniorklassist, kust ta kahe näitusega ka juuniortšempioni tiitli kinnitas ning hooaja lõpetasime Soomes väga suurel näitusel, kus ta osales juba täiskasvanute klassis ning õnnestus ka finaalidesse pääseda ja kohe väga kaalukad kaks tiitlit kinnitada! Eks näis, kuidas edasi läheb. Igatahes oleme väga rahul, et talle näitused meeldisid.
Nalast saab meie põhiline aretusemane. Tal on äärmiselt ilus kasukas, rohelised silmad ja imeline iseloom. Ta on väga elegantne ja rahulik, täiesti teistsugune kui Simba. Aga nad täiustavad teineteist. Nala jälgib kõike rahulikult, toimetab omaette ja tuleb juurde vestlema ja pai paluma siis, kui kõik teised on läinud ja rahu majas. Talle meeldib rahu. Samas ei ütle ta kunagi ära mängust! Väga armas tüdruk. Nala kõnnakust on eriti seda tiigerlikku liikumist näha. Tal on ka hästi pikk saba nagu tiigritel ja kõige ilusam on päikesepaistes kuldselt sillerdav kasukas, mida teistel tõugudel ei leia.

Nala fotoalbum facebookis